Korteri müük Tallinnas

Korteri müük Tallinnas ei olegi nii lihtne, nagu see võiks paista esmapilgul. Kui te tahate maksimaalselt kasulikult, ohutult ja teile vajaliku tähtaja jooksul müüa oma korterit, siis ilma professionaali konsultatsioonita te toime ei tule.

Kui teid huvitab korteri müük järelturul või uusehitises – siis meie abiga realiseerite te nimetatud ülesande märksa kiiremini ja kasulikumalt.

Meie büroo maaklerid, kogenud, hästi välja koolitatud spetsialistid kinnisvara müügi alal aitavad teil selgust saada kõikides eluasemekinnisvara müügiga esile kerkivates küsimustes.

Adekvaatse hinna määramine müüdavale korterile, mis vastab turu olukorrale, eriti eluasemete järelturul, – on väga tähtis moment, kuivõrd hinna alandamine viib kahjudele, aga kõrgendamine – tehingutähtaja venimisele. Tänasel päeval ei ole ostja valmis maksma kõrgemat hinda objekti eest, mis on analoogiliste omadustega kui konkurentidel, seepärast on hinnakriteerium tarbijate hulgas kõige kaalukam. Mitte vähemtähtis on ka kvaliteetne reklaamikampaania, mis aitab tõmmata potentsiaalsete ostjate tähelepanu, kes nõustuvad pakutud hinnaga ja on valmis ostma. Meie töötajad panevad rõhku informatiivse sisuga ja atraktiivsete reklaami-turundusplaanide koostamisele kinnisvara müümisel, tänu millele saavutame me tohutu suure hulga vaatlusi ja viime müügiprotsessi kiiresti soovitava tulemuseni!

Mõistes nende põhifaktorite ja aspektide tähtsust eluasemekinnisvara müügil, suhtub meie firma väga hoolikalt hindamisse ja reklaamikampaaniate organiseerimisse.

Meie töö eluasemekinnistute müügil algab peale objekti isikliku ülevaatusega spetsialisti poolt. Sellel etapil selgitatakse välja kõik plussid ja miinused, mis võivad avaldada mõju korteri hinnale, selgitatakse välja Müüja vajadused, mida arvesse võttes ehitatakse üles edasine töö. Pärast seda viiakse läbi analoogiliste, viimase ajaperioodi jooksul müüdud ja turul esitletud objektide analüüs ning lähtudes analüüsi ja omaniku vajaduste tulemustest määratakse kindlaks täpne maksumus ja reklaami-turundusplaan.

Tööprotsessi käigus võtab meie töötaja enese peale kõik läbirääkimised potentsiaalsete ostjatega. Me organiseerime sobival ajal ülevaatused ja informeerime tehtud tööst.

Suhelda meie spetsialistidega võib teile mugaval ajal elektrooniliselt, telefoni teel või teiste kättesaadavate vahendite abil.

Kinnisvarabüroo «Armuvara»

"Armuvara" - lootustandev ja pidevalt kasvav kinnisvarabüroo, mis tänu moodsatele tehnoloogiatele ja meediale laiendab oma andmebaasi väga kiiresti ning saab esimeste seas uusimat teavet kinnisvaraturult. Kõike seda teeme, et rahuldada oma klientide vajadusi.

Iga klient on unikaalne, seega püüame alati leida individuaalse lähenemise igaühele. Võtame arvesse inimeste huve, kes pöörduvad meie poole. Meie spetsialistid aitavad teil orienteeruda kinnisvaraturul Eestis ja mõista olemasolevaid kitsaskohti.

Kinnisvara müükKinnisvara teenusedKinnisvarabüroo Tallinnas