Nõuanded

Nõuanded kinnisvara müüjale ja kõik, mida läheb tarvis müügiks.

  • Valmistada ette dokumentide pakett
  • Määrata kindlaks hind
  • Leida asjatundlik maakler

Esimene asi on panna kokku kinnisvaraobjektiga seotud täielik dokumentide pakett.

Objekti ligikaudset maksumust on kõige lihtsam määrata võrdlusmeetodil. Vaadake läbi analoogilised pakkumised meie kodulehel või kinnisvaraportaalides. Hind saab olema ligikaudne, kuna kogu oma sarnasuse juures maksavad kinnisvaraobjektid erinevalt ja seda mõjutab hulgaliselt faktoreid.

Teie kinnisvara täpse maksumuse määramine on parem usaldada spetsialistidele. Eelnev hindamine viiakse läbi tasuta, peale selle on see hea põhjus kinnisvaramaakleriga isiklikuks tutvumiseks, kellest edaspidi saab teie peamine partner, abiline ja sõber kõikidel tehingu etappidel.

Kinnisvarabüroo «Armuvara»

"Armuvara" - lootustandev ja pidevalt kasvav kinnisvarabüroo, mis tänu moodsatele tehnoloogiatele ja meediale laiendab oma andmebaasi väga kiiresti ning saab esimeste seas uusimat teavet kinnisvaraturult. Kõike seda teeme, et rahuldada oma klientide vajadusi.

Iga klient on unikaalne, seega püüame alati leida individuaalse lähenemise igaühele. Võtame arvesse inimeste huve, kes pöörduvad meie poole. Meie spetsialistid aitavad teil orienteeruda kinnisvaraturul Eestis ja mõista olemasolevaid kitsaskohti.

Kinnisvara müükKinnisvara teenusedKinnisvarabüroo Tallinnas