Kas tehingu sooritamisel on vajalik maakleri juuresolek?

KAS OSTU-MÜÜGI TEHINGU TEOSTAMISEL ON VAJALIK MAAKLERI ABI JA MILLINE ON TEMA ROLL?

Tänapäeva informatsiooni kättesaadavus avatud reklaamiallikates ning kinnisvara müüjate ja ostjate üha kasvav kirjaoskus paneb järele mõtlema – kas maakleri teenused ostu-müügi sooritamisel on vajalikud?

Vastus on lihtne – kui klient kahtleb, satub oletustes segadusse ja kui tal tekib hulgaliselt küsimusi- kahtlemata tuleb usaldada see protsess professionaalidele.

Eriteadmiste ja ostu-müügi protsessist arusaamise puudumisel leiutada nimetatud protseduuri üksinda on riskantne ja ebamõistlik. Õiged kinnisvaraagentuurid annavad tasuta esmast konsultatsiooni, millel oma ala asjatundjad vastavad kõikidele küsimustele ja teevad selgeks ka kõige peenemad nüansid.

Statistiliselt keskmine inimene, kes ei tegele kinnisvaraturuga, puutub kinnisvara ostu-müügi protsessiga kokku 4-10 korda elu jooksul, samal ajal kui edukas selle valdkonna spetsialist viib läbi 50-150 operatsiooni aastas, niisuguse kogemuste ja teadmiste pagasiga suudab ta saavutada soovitava tulemuse ilma tõrgeteta, kasulikumalt ja kiiremini.

Me soovitame usaldada müügiprotsess asja(tund)likule maaklerile, kes, omades rikkalikku kogemust, suudab müüa selle või teise kinnisvara kiiremini, kvaliteetsemalt ja kasulikumalt.

Kogenud maakler mõtleb läbi, kuidas asjatundlikumalt esitleda teie kinnisvara spetsialiseeritud massmeedias ja kinnisvaraportaalides. Võtab vastu arvukate klientide telefonikõnesid ning teeb täpselt kindlaks, kellega võib tegemist olla. Organiseerib teie korteri ülevaatuse isegi siis, kui te isiklikult ei saa sellel osaleda. Ja mis peamine, maakler, viies läbi professionaalseid läbirääkimisi, säästab teid vigade eest ja kiirendab müügiprotsessi.

Pidage alati meeles, et pöördudes professionaalse kinnisvaraagentuuri poole, maksate ainult tulemuse eest.

Kinnisvarabüroo «Armuvara»

"Armuvara" - lootustandev ja pidevalt kasvav kinnisvarabüroo, mis tänu moodsatele tehnoloogiatele ja meediale laiendab oma andmebaasi väga kiiresti ning saab esimeste seas uusimat teavet kinnisvaraturult. Kõike seda teeme, et rahuldada oma klientide vajadusi.

Iga klient on unikaalne, seega püüame alati leida individuaalse lähenemise igaühele. Võtame arvesse inimeste huve, kes pöörduvad meie poole. Meie spetsialistid aitavad teil orienteeruda kinnisvaraturul Eestis ja mõista olemasolevaid kitsaskohti.

Kinnisvara müükKinnisvara teenusedKinnisvarabüroo Tallinnas