Ostjale

Me aitame teil valida optimaalse kinnisvaraobjekti Harjumaal parima hinnaga.

Me kogume iga päev reklaamallikatest informatsiooni müüki pandud kinnisvara kohta, saame ühena esimestest kõige värskemat informatsiooni. Üheskoos valime me välja kõige parema ja kasulikuma pakkumise.

Kinnisvara otsing ja ost

  1. Helistage telefonil 56344989 või saatke päring SIIN.
  2. Meie töötaja vastab kõikidele teie küsimustele, selgitab välja teie otsingukriteeriumid. Mida rohkem te jutustate sellest, kuidas te kujutate ette tulevast kinnisvara, seda lihtsam on meil valida teile parimat varianti!
  3. Me valime välja optimaalsed objektid, mis sobivad teie kriteeriumidele ja teeme teile pakkumise.
  4. Valik on tehtud! Me uurime välja objekti ajaloo, kontrollime juriidilist puhtust ja lepime müüjaga kokku ettemaksu osas.
  5. Kinnisvara soetamistehingu puhul esindame ja kaitseme teie huve.
  6. Õnnitleme teid kasuliku korteriostu puhul ja oleme alati rõõmsad teid uuesti aitama!

Kinnisvarabüroo «Armuvara»

"Armuvara" - lootustandev ja pidevalt kasvav kinnisvarabüroo, mis tänu moodsatele tehnoloogiatele ja meediale laiendab oma andmebaasi väga kiiresti ning saab esimeste seas uusimat teavet kinnisvaraturult. Kõike seda teeme, et rahuldada oma klientide vajadusi.

Iga klient on unikaalne, seega püüame alati leida individuaalse lähenemise igaühele. Võtame arvesse inimeste huve, kes pöörduvad meie poole. Meie spetsialistid aitavad teil orienteeruda kinnisvaraturul Eestis ja mõista olemasolevaid kitsaskohti.

Kinnisvara müükKinnisvara teenusedKinnisvarabüroo Tallinnas