Müüjale

Me aitame teil müüa või vahetada kinnisvara lühikese aja jooksul ja maksimaalse kasuga.

Lastes meil müüa teie kinnisvara, saate komplekti teenuseid, seega oluliselt säästate oma aega ja müüte oma kinnisvara kasumiga. Jätke online-taotlus või helistage telefonil 56344989 ja saate täiesti tasuta esialgse hinnangu oma kinnisvara kohta, samuti anname nõu esile kerkinud küsimustes.

Kinnisvara müügi protsess

  1. Helistage telefonil 56344989 või saatke taotlus SIIA.
  2. Meie töötajad saavad vastata kõikidele teie küsimustele üksikasjalikult, kirjeldavad meie firma tegevust, et koos otsustada kõikide korteri müügi tingimuste üle.
  3. Me teeme turu analüüsi ja planeerime müügistrateegiat. Teeme atraktiivset reklaami spetsialiseeritud väljaannetesse ja kinnisvaraportaalidesse. Näitame kinnisvara ja teeme läbirääkimisi potentsiaalsete ostjatega.
  4. Kui ostja on leitud, teeb ta ettemaksu. Ettemaks on kinnituseks ostja tõsiduses. Me tegeleme ostja kõikide õiguslike ja tehniliste küsimustega ning määrame mõlemale poolele sobival kuupäeval tehingu sõlmimise aja.
  5. Kinnisvara tehingu ajal me esindame ja kaitseme teie huve.
  6. Õnnitleme teid müügi puhul ja meil on alati hea meel teid uuesti aidata!

Kinnisvarabüroo «Armuvara»

"Armuvara" - lootustandev ja pidevalt kasvav kinnisvarabüroo, mis tänu moodsatele tehnoloogiatele ja meediale laiendab oma andmebaasi väga kiiresti ning saab esimeste seas uusimat teavet kinnisvaraturult. Kõike seda teeme, et rahuldada oma klientide vajadusi.

Iga klient on unikaalne, seega püüame alati leida individuaalse lähenemise igaühele. Võtame arvesse inimeste huve, kes pöörduvad meie poole. Meie spetsialistid aitavad teil orienteeruda kinnisvaraturul Eestis ja mõista olemasolevaid kitsaskohti.

Kinnisvara müükKinnisvara teenusedKinnisvarabüroo Tallinnas